Wysoka wygrana w pierwszej kolejce!

In Bez kategorii by Dreman Futsal

Wysokie cele zostały postawione przed zespołem przed rozpoczynającym się sezonem 2021/2022 Statscore Futsal Ekstraklasy. Nasza drużyna wzmocniona nowymi zawodnikami inaugurowała najpierw w Restauracji Opolanka prezentując cały zespół, a później pokazując szerszej publiczności swoje umiejętności już podczas niedzielnego spotkania przeciwko LSSS Team Lębork w komprachcickiej hali.

Początek spotkania nie poszedł po myśli zawodników trenera Jarosława Patałucha, bowiem już w drugiej minucie na prowadzenie gości wyprowadził Yvaaldo Gomes. Tygrysy dość długo walczyły o bramkę wyrównującą. Dopiero w 15 minucie do remisu doprowadził portugalczyk Ricardo Fernandes. W 19 minucie serię bramek rozpoczął nasz nowy zawodnik, Andre Luiz po czym 3 minuty później strzelił kolejną z bramek. Minutę po tym na listę strzelców wpisał się Serhij Fil, a w 29 i 30 minucie swoje bramki dołożyli Nuno Chuva oraz reprezentant Polski Tomasz Lutecki.

Kolejny sprawdzian zespołu w niedzielę w hicie przeciwko beniaminkowi ekstraklasy – Legii Warszawa. Mecz odbędzie się w Stegu Arenie w Opolu o godzinie 19.00 na który serdecznie zapraszamy.

Zakup biletów możliwy poprzez stronę 👉 http://dremanfutsal.abilet.pl/