Nowy_Trener_Dreman_Futsal_Opole_komprachcice

Witamy nowego Trenera!

In Artykuły by Dreman Futsal

Z nieukrywaną radością informujemy, że na kolejny sezon Fogo Futsal Ekstraklasy za sterami naszego zespołu zasiądzie hiszpański szkoleniowiec – Toni Corredera.

Kraj pochodzenia jest tutaj nie bez znaczenia, wszak Hiszpania jest uznawana za jedną z największych potęg futsalu. Wiemy też, że zamiast typowo “siłowego” stylu gry, który znamy z naszych parkietów, preferuje się tam bardziej techniczne granie. Tego też, oprócz doskonałego przygotowania motorycznego będziemy szukać budując formę na kolejne rozgrywki.

Toni to wybitny fachowiec i mimo, iż jest stosunkowo młodym trenerem, to oprócz znakomitej myśli szkoleniowej i doświadczenia z ligi hiszpańskiej ma w swym dorobku również i sukcesy na naszym “rodzimym podwórku”. Warto wspomnieć, że w Polsce jest od niespełna roku i mimo tak krótkiego stażu, walczący wcześniej o utrzymanie pierwszoligowy AZS UEK Kraków, prowadzony pod jego wodzą zdążył już sięgnąć po zwycięstwo w Akademickich Mistrzostwach Małopolski w Futsalu i awansować do półfinału Mistrzostw Polski, ostatecznie zajmując 4 pozycję.

Nasz nowy Trener ma również szerokie doświadczenie na polu pracy z młodzieżowcami – trenując jeden z najlepszych klubów akademickich w Hiszpanii AE Les Corts Ubae, trzykrotnie sięgał po Mistrzostwo Catalonii. Biorąc pod uwagę fakt, że Dreman Futsal pragnie coraz szerzej otwierać swoje drzwi dla młodych talentów, budując podwaliny dla trzonu przyszłej kadry, jego umiejętność pracy z tą właśnie grupą wiekową jest nieoceniona.

Zdążyliśmy spędzić zaledwie parę chwil z nowym Trenerem, ale już widać, że nie może się doczekać rozpoczęcia zmagań.

Za pośrednictwem naszego portalu chciał też przekazać kilka słów dla naszych Kibiców i Sponsorów:

Moi Drodzy,
Jestem szczerze podekscytowany z powodu dołączenia do naszego Klubu i zapewniam, że przychodzę z wielkim entuzjazmem, motywacją i głęboką pasją dla tego sportu.
Razem wyruszymy w podróż pełną ciężkiej pracy, determinacji i jedności. Mocno wierzę, że dzięki Waszemu wsparciu i wspólnym wysiłkom możemy osiągnąć wielkie rzeczy.
Mogę zapewnić, że będziemy dążyć do tego, by pokazać kawał dobrego Futsalu na boisku i zawsze wykazywać się ambicją i zwycięską mentalnością.

Zapraszam wszystkich do przyłączenia się do mnie w tej ekscytującej podróży, podczas której będziemy pracować na sukces naszego wspólnego Klubu – Dreman Futsal Opole Komprachcice.
Pozdrowienia dla was wszystkich!


Pozostaje nam zatem przyłączyć się do tych słów i niecierpliwie wyczekiwać kolejnego sezonu!