Transfer w Dreman Futsal

In Bez kategorii by Dreman Futsal

Od rundy wiosennej dołącza do zespołu Mauro Imanol Sanchez, argentyński zawodnik grający na pozycji obrońcy / rozgrywającego, który jeszcze miesiąc temu grywał na Włoskich parkietach. Mieliśmy okazję zamienić z nim kilka słów przy okazji sesji zdjęciowej dla Dremana.

Witaj Mauro, cieszymy się, że dołączyłeś do drużyny, nasi kibice z pewnością chcieli by Cię bliżej poznać – pozwól, że zadamy Ci kila pytań.

Dziękuje – oczywiście, będzie mi niezmiernie miło.

Powiedz dlaczego zdecydowałeś się dołączyć właśnie do naszego klubu?

Wybrałem klub Dreman Futsal Opole Komprachcice ponieważ jest to bardzo profesjonalny i dobrze zorganizowany zespół. Liczę też na to, że będąc częścią tego zespołu będę mógł jeszcze bardziej rozwinąć się jako zawodnik.

Dołączyłeś do zespołu w połowie sezonu, czy zamierzasz zostać dłużej niż do jego końca?

Właściwie dopiero co przyjechałem a włodarze klubu sprawili, że już czuję się jak w domu i to ma dla mnie olbrzymią wartość. Mam nadzieję, że pokażę się z jak najlepszej strony i zakończę sezon w dobrym stylu, tym samym mój kontrakt zostanie przedłużony.

Jak oceniasz postawę klubu w sezonie 2021/22?

Chłopaki zagrali wyśmienicie, kończąc rundę jesienną blisko podium z zaledwie kilkoma punktami straty do lidera – mam nadzieję pomóc zespołowi w realizacji planów na ten sezon i osiągnięcia takich lub lepszych wyników w rundzie wiosennej.

A jakie są Twoje osobiste cele na ten rok?

Mój cel numer jeden to przede wszystkim dynamiczny rozwój i udowodnienie drużynie, że warto było we mnie zainwestować.

A jak się mają Twoje plany na przyszłość? gdzie widzisz swoje miejsce perspektywie 5lat?

Na pewno chcę dalej grać pomimo, że będę już w okolicach 36 roku życia. Mam również nadzieję dostać się do reprezentacji swojego kraju i zagrać w barwach Argentyny na mistrzostwach.

Czy masz taką osobę w swoim życiu, którą możesz nazwać swoim mentorem?

Osoba, do której uciekam się w myślach to mój Ojciec, który patrzy na mnie z nieba.
To on zawsze uczył mnie by podążać za swoimi marzeniami i rozwijać pasję. Dzięki niemu udało mi się to wszystko osiągnąć.

Który zawodnik jest według Ciebie najlepszy na świecie i dlaczego?

Obecnie mamy naprawdę wielu niesamowitych futsalistów ale jeśli miałbym wybrać jedną osobę to byłby to Maxi Rescia, zawodnik z mojej rodzimej Argentyny, który reprezentuje nasz kraj podczas Mistrzostw Świata Futsalu. Jest to zawodnik, który ma olbrzymie serce do walki i w każdym meczu daje z siebie 200%, dodatkowo gra na tej samej pozycji co ja, więc to kolejny powód by go podziwiać!

Dziękujemy za te kilka słów o sobie i życzymy jak najlepszej gry w STATSCORE Futsal Ekstraklasa.

Dziękuję i do zobaczenia na hali!