PRZYJDŹ NA ZAJĘCIA

PIERWSZY TRENING GRATIS!

DLACZEGO WŁASNIE AKADEMIA FUTSALU

Projekt jedynej na Opolszczyźnie Akademi Futsalu został stworzony z pasji do sportu oraz z myślą o tych, którzy chcą rozwijać swoje futsalowe umiejętności.
Jednym z nadrzędnych celów to stworzenie dzieciom i ich rodzicom, realnej alternatywy dla spędzania czasu w domu przed telewizorem, bądź z telefonem w ręku.

Inspirują nas rodziny, które kochają sport i pragną przeżyć własną piłkarską przygodę, a futsal to dyscyplina, która rozpala wyobraźnię i emocje ludzi na całym świecie.
Czy wiesz, że gwiazdy takie jak Messi i Ronaldo zaczynały swoją przygodę z piłką włąśnie od futsalu?
Ze względu na specyfikę rozgrywki i dynamiczną grę - futsal uczy nie tylko wytrwałości i konsekwencji, ale takźe sprawnej komunikacji, szybkiego podejmowania decyzji oraz wspierania kolegów z zespołu. Wpływa teź pozytywnie na rozwój psychofizyczny dzieci, skutecznie walcząc z powszechną obecnie otyłością oraz rozwojem cukrzycy typu B.

Uprawianie futsalu od najmłodszych lat wyzwala nie tylko współzawodnictwo, ale takźe pokazuje korzyści płynące ze współpracy.
Dysponując doświadczeniem prowadzenia jednego z najlepszych klubów w Polsce, jak i całym zapleczem wykwalifikowanej kadry, zakładamy, że treningi prowadzone podczas zajęć w akademii wykształcą nie tylko przyszłe gwiazdy futsalu, ale i zawodników, których postawa i umiejętności będą mieć przełoźenie tak na parkiecie, jak i w życiu prywatnym.

sponsorzy akademi

sponsorzy akademia Dreman Futsal Opole

GŁÓWNE BENEFITY

  • Program szkoleniowy zawiera zarówno elementy futsalu jak i pilki nożnej
  • Różnorodność treningowa - zajęcia na hali  (SP 11 w Opolu), a w okresie wiosenno-letnim również na Orlikach
  • Nasi licencjonowani trenerzy to czynni zawodnicy Ekstraklasy
  • Darmowe bilety na mecze domowe Ekstraklasy Futsalowej
  • Uczestnictwo w ceremonii otwarcia meczów naszej drużyny Seniorów (dla chętnych)
  • Możliwość gry w turniejach i Mistrzostwach Polski
  • Spersonalizowany strój sportowy w atrakcyjnej cenie

AKADEMIA OKIEM SELEKCJONERA